Rezultati Natječaja Erasmus+

Rezultati Natječaja Erasmus+ 

Project 2020-1-HR01-KA107-077594

 Br. Vrsta aktivnosti Ime Prezime Organizacija Država polaska Organizacija II (receiving organization) Država dolaska Grad domaćin Datum polaska Datum povratka

1.

HE-STA-P

 Andrea

 Tavchar

THE HUMBER COLLEGE INSTITUTE OF TECHNOLOGY     

CANADA EDWARD BERNAYS

HR

ZAGREB

02-05-2022

06-05-2022

2.

HE-STT-P

 Adrian 

 Beljo 

EDWARD BERNAYS     

CROATIA UNIVERSITY OF MOSTAR

BH

MOSTAR

06-06-2022

10-06-2022

3. 

HE-STT-P

Tomislavka 

Ivanda

EDWARD BERNAYS

CROATIA UNIVERSITY OF MOSTAR

BH

MOSTAR

06-06-2022

 

10-06-2022

4. 

HE-STA-P

Ivana 

Grbavac

UNIVERSITY OF MOSTAR

BOSNIA AND HERZEGOVINA EDWARD BERNAYS

HR

ZAGREB

07-11-2022

 

11-11-2022

 

2021-1-HR01-KA131-HED-000010623  

Br.

Vrsta aktivnosti

Ime

Prezime

Organizacija

Država

Grad domaćin

Datum polaska

Datum povratka

1.

Student mobility for traineeships

Janko

Tiziana

Soy Erasmus

Spain

Valencia

01-08-2022

30-09-2022

2.

Student mobility for studies

Lorena

Farkač

ISCOM

France

Lille

12-09-2022

27-01-2023

3. 

Student mobility for traineeships

Ema

Frank

GL events Live.EU!

Belgium

Brussels

16-01-2023

07-06-2023

4.

Student mobility for traineeships

Ena

Kukrić

Sopra Banking Software

Belgium

Brussels

16-01-2023

16-07-2023

5.

Student mobility for studies

Bastian Esteban

Fonseca Lucic

INN University

Norway

Lillehammer

25-01-2023

25-06-2023

6.

Student mobility for studies

Sara

Radoš

ISCOM

France

Paris

06-02-2023

09-06-2023

 

2020-1-HR01-KA103-077265      

 Br.

Vrsta aktivnosti

Ime

Prezime

Organizacija

Država

Grad domaćin

Datum polaska

Datum povratka

1.

HE-SMS-P

Petra

Tunjić

University of Milano Bicocca

Italy

Milano

12/09/2022

24/02/2023

2.

HE-SMS-P

Tara

Osmić

ISCOM

France

Paris

12/09/2022

16/12/2022

3. 

HE-SMS-P

Sara

Radoš

University of Ss Cyril and Methodius

Slovakia

Trnava

19/09/2022

03/02/2023

4.

HE-SMS-P

Sara

Vujičić

University of Milano Bicocca

Italy

Milano

30/09/2022

24/02/2023

5.

HE-SMS-P

Lana

Derner

University of Milano Bicocca

Italy

Milano

30/09/2022

24/02/2023

6,

HE-SMS-P

Davor

Kavčić

University of Milano Bicocca

Italy

Milano

30/09/2022

24/02/2023

7.

HE-SMS-P

Korina Olivia

Rogić

University of Milano Bicocca

Italy

Milano

30/09/2022

24/02/2023

8.

HE-STT-P

Zdeslav

Milas

ISCOM

France

Paris

25/10/2022

26/10/2022

9.

HE-STT-P

Patricija

Petreković

University of Ss Cyril and Methodius

Slovakia

Trnava

28/11/2022

01/12/2022

10.

HE-STT-P

Adrian

Beljo

University of Ss Cyril and Methodius

Slovakia

Trnava

28/11/2022

01/12/2022

11.

HE-SMP-P

Oliver

Gadža

Hotel Luna

Italy

Folgarida

01/12/2022

31/03/2023

 

2019-1-HR01-KA103-060357

 Br. Vrsta aktivnosti Ime Prezime Organizacija Država Grad domaćin Datum polaska Datum povratka

1.

HE-STA-P

 Marta 

 Takahashi 

 ISCOM - INSTITUT SUPERIEUR COMMUNICATION PUBLICITE          

FR

PARIS

04-11-2019

08-11-2019

2.

HE-STT-P

 Adrian 

 Beljo 

 EUROPEAN UNIVERSITY FOUNDATION          

BE

BRUSSELS

03-12-2019

05-12-2019

3. 

HE-SMP-P

Mia

Karolyi

WHITE PRESS

PL

BIELSKO-BIALA

01-08-2020

30-09-2020

4.

HE-SMS-P

Ema

Frank

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO

IT

ROMA

01-10-2021

18-02-2021

5.

HE-SMS-P

Marin

Eckhel

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO

IT

ROMA

01-10-2021

18-02-2021

6,

HE-SMS-P

Ena

Kukrić

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO

IT

ROMA

01-10-2021

18-02-2021

7.

HE-STT-P

Adrian

Beljo

SHIPCON LIMASSOL LTD

CY

LIMASSOL

15-11-2021

19-11-2021

8. HE-STT-P Krešimir Dabo DARE 2 SUCCEED RO TIMISOARA 21-02-2022 25-02-2022
9. HE-STT-P Dejan Gluvačević DARE 2 SUCCEED RO TIMISOARA 21-02-2022

25-02-2022

10. HE-STA-P Zdeslav Milas THECIPYOM CY NICOSIA 28-03-2022

1-04-2022

11. HE-STA-P Katarina Miličević UNIVERSITAT DE GIRONA E GIRONA 09-05-2022 13-05-2022
12. HE-STT-P Doris Peručić INTITUTE OF TOURISM STUDIES MT HAL LUQA 25-05-2022

27-05-2022

 

2018-1-HR01-KA103-047012

Br.  Vrsta aktivnosti Ime Prezime Organizacija Država Grad domaćin Datum polaska Datum povratka
1.

HE-STT-P

Adrian

Beljo

ISTANBUL AYDIN UNIVERSITESI VAKFI

TR

ISTANBUL

25-02-2019

01-03-2019

2.

HE-STT-P

Melita

Segulin

ShipCon Limassol Ltd

CY

Limassol

11-03-2019

15-03-2019

3.

HE-SMP-P

Mijo

Milas

Chapter Four Communications Consulting GmbH

AT

Vienna

01-04-2019

15-08-2019

4.

HE-STA-P

Karlo

Kolesar

Katholieke Hogeschool VIVES Noord

BE

Brugge

01-04-2019

05-04-2019

5.

HE-STA-P

Marta

Takahashi

ISCOM -INSTITUT SUPERIEUR COMMUNICATION PUBLICITE

FR

Paris

29-04-2019

03-05-2019

6.

HE-SMP-P

Sara

Radaković

Lexema Ltd

MT

Silema

01-05-2019

31-07-2019

7.

HE-SMP-P

Karla

Horvat

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO TELEMATICA ROMA

IT

ROMA

16-09-2019

15-02-2020

8.

HE-SMP-P

Dan

Pauletta

UNIVERSITA DEGLI STUDI DEL MOLISE

IT

CAMPOBASSO

16-09-2019

15-02-2020

9. HE-SMP-P Martina  Šuštić

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO TELEMATICA ROMA

IT ROMA 01-09-2019 25-02-2020
10. HE-SMP-P Petra Milas

UNIVERSITA DEGLI STUDI NICCOLO CUSANO TELEMATICA ROMA

IT ROMA 01-09-2019 25-02-2020
11.

HE-SMS-P

Lucija

Kožarić

ISCOM -INSTITUT SUPERIEUR COMMUNICATION PUBLICITE 

FR

Paris

01-09-2019

31-01-2020 

12.

HE-SMS-P

Mia

Karolyi

ISCOM -INSTITUT SUPERIEUR COMMUNICATION PUBLICITE

FR

Paris

01-09-2019

31-01-2020 

13.

HE-SMS-P

Martina

Slovjak

ISCOM -INSTITUT SUPERIEUR COMMUNICATION PUBLICITE

FR

Paris

01-09-2019

31-01-2020

 

Zadnje ažuriranje: 18. 12. 2022.